KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13989092
nr 1398 9092
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, stadsbild. Olja på pannå, 39x28, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:28:14
150 kr
150 kr